Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Longpunt: ontmoetingsplek voor patiënt en zorgverlener

dinsdag 16 juli 2013 / Categorieën: Niet-leden

Een chronische longziekte heeft veel impact op het leven. Gevoelens van angst, boosheid of machteloosheid zijn heel gewoon. Mensen met een chronische longziekte en hun partners hebben daarom vaak behoefte aan deskundige informatie én aan het uitwisselen van ervaringen. Daarom organiseert het Longfonds één keer per maand het Longpunt.

Longpunt is de ontmoetingsplek voor longpatiënten, hun omgeving en zorgverleners. Meestal staat een thema centraal, dat ingeleid wordt door een deskundige. Het tweede deel van de bijeenkomst wordt gebruikt om ervaringsdeskundigheid onderling uit te wisselen en sociale contacten op te doen. Longpunt wordt maandelijks georganiseerd op verschillende plekken in Nederland. Een mooie netwerkmogelijkheid voor oefentherapeuten op dit terrein! Ga voor een volledige overzicht naar de website van het Longfonds: www.longfonds.nl

Vorige artikel Enquête over cursus 'De oefentherapeut online'
Volgende artikel Nieuwsbericht scholenbeleid VGZ

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl