Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Enquête over cursus 'De oefentherapeut online'

vrijdag 12 juli 2013 / Categorieën: Niet-leden

Dit najaar wil de VvOCM in samenwerking met JePraktijkOnline de cursus 'De oefentherapeut online' organiseren. Een cursus over online profilering, social media, eHealth en een digitaal (PR-)praktijkplan. Om de inhoud en organisatie beter af te kunnen stemmen op jouw wensen, hebben we een korte vragenlijst opgesteld. Wil je deze invullen voor 12 augustus a.s.? Alvast hartelijk dank!

Ga naar de vragenlijst: http://www.jepraktijkonline.nl/vvocm-behoefte-enquete/

Vorige artikel Oefentherapeuten ook welkom bij ClaudicatioNet
Volgende artikel Longpunt: ontmoetingsplek voor patiënt en zorgverlener

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl