Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Oefentherapeuten ook welkom bij ClaudicatioNet

dinsdag 2 juli 2013 / Categorieën: Niet-leden

Tot voor kort was het enkel voor fysiotherapeuten mogelijk om zich aan te sluiten bij ClaudicatioNet. Naar aanleiding van diverse vragen hier over, is na overleg met het bestuur van ClaudicatioNet besloten dat er geen gegronde argumenten zijn om oefentherapeuten niet toe te laten. Oefentherapeuten zijn dus van harte welkom om patiënten met claudicatio intermittens volgens de KNGF-richtlijn te behandelen, mits zij aan de voorwaarden van ClaudicatioNet voldoen. Kijk voor meer informatie op www.claudicationet.nl

Vorige artikel Folder bekkenklachten bij zwangerschap
Volgende artikel Enquête over cursus 'De oefentherapeut online'

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl