Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Zelfstandigenaftrek afschaffen? NEE!

dinsdag 3 september 2013 / Categorieën: Niet-leden

Voor zelfstandig ondernemers bestaat de zelfstandigenaftrek. Een duidelijke aftrekpost, geen ingewikkelde administratie en wel een tegemoetkoming voor het zelf regelen van verschillende inkomensrisico’s – ziekte, arbeidsongeschiktheid, pensioen.

Momenteel overweegt de overheid deze aftrek af te schaffen. De timing kan niet slechter, juist nu hebben veel zelfstandig ondernemers te kampen met krimp, minder omzet, lagere tarieven. FNV Zelfstandigen organiseert een petitie om te protesteren tegen deze plannen. Ondertekenen gaat heel eenvoudig: volg de link en teken de petitie!

Meer informatie over de actie vind je op www.zzp-protest.nl

Vorige artikel Frauderekeningen
Volgende artikel Let's get Konnektid tijdens Burendag (21 september)

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl