Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

VerBETER-prijs gewonnen door Amsterdams Platform Paramedi!

donderdag 26 maart 2015 / Categorieën: Niet-leden

Het Amsterdams Platform Paramedi (APP) heeft de verBETER-prijs gewonnen! Deze prijs voor 'het beste idee om zorgverlenen anno 2015 een impuls te geven' is uitgereikt tijdens de 1e lijns conferentie van Amsterdam op 24 maart jl. De prijs bestaat uit een geldbedrag van 5000 euro voor de uitvoering van het idee en 4 uur begeleiding vanuit 1e Lijn Amsterdam.

 

 

Amsterdams Paramedisch Platform (APP)

 

Het APP is een initiatief van vertegenwoordigers uit de diëtetiek, ergotherapie, fysiotherapie, oefentherapie en logopedie in Amsterdam en wordt ondersteund door 1ste Lijn Amsterdam.

Door de zorg onderling én met de wijkzorg af te stemmen vindt er geen overlap plaats. Op deze manier kan de patiënt langer in zijn eigen woonomgeving blijven en wordt de zorg efficiënter, goedkoper en beter afgestemd.

 

 

 

 

Tijdens de conferentie moesten de drie genomineerden in een pitch hun idee neerzetten. Het APP deelde tijdens de pitch een krant uit met meer uitleg over het initiatief. We zijn trots op dit mooie compliment voor onze collega's!

Klik hier om de krant te downloaden.

 

Vorige artikel Vragen over kwaliteitsregister en digitaal portfolio
Volgende artikel Netwerk Sportoefentherapie: meer weten?

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl