Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Netwerk Sportoefentherapie: meer weten?

donderdag 26 maart 2015 / Categorieën: Niet-leden

Sinds september 2013 werkt een groep van acht afgestudeerde sport-oefentherapeuten aan een nieuw netwerk. Met succes is er inmiddels een beeldmerk sportoefentherapie, een patiënten/verwijzers folder en de website www.sportoefentherapie.com. Ook is onlangs de eerste beurs gang gemaakt tijdens de Sport Massage en Fysio Vakbeurs te Hoevelaken. Vooralsnog staat in oktober de oprichtingsbijeenkomst gepland. Meer weten of op de hoogte blijven? Ga dan naar de website en klik op SAMENWERKING.

Klik hier om de flyer van het Netwerk Sportoefentherapie te downloaden.

Vorige artikel VerBETER-prijs gewonnen door Amsterdams Platform Paramedi!
Volgende artikel Notulen regiovergadering Brabant/Zeeland van 19 maart

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl