Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Last minute actie: Seminar Zakelijk Succes van Bart van den Belt

dinsdag 13 januari 2015 / Categorieën: Niet-leden

Op 17 januari 2015 verzorgt Bart van den Belt het Zakelijk Succes Seminar. Bart was spreker tijdens ons lustrumcongres in november.  De VvOCM heeft plaatsen met korting gereserveerd voor leden die een dag aan de slag willen met hun ondernemerschap. In een dag tijd leer je een aantal essentiële vaardigheden om als therapeut succesvoller te worden.

De dag duurt van 10.00 - 16.30 uur en je investering is met de kortingscode slechts 30,- euro. Dit is inclusief lunch, koffie/thee en reader. Het seminar vindt plaats in het Carlton President Hotel Utrecht.

Speciale kortingscode voor leden van het VvOCM:  vvocm2015

 

Aanmelden is heel eenvoudig
Stap 1: Ga naar www.zakelijksucces.nl
Stap 2: Klik op de knop ‘Schrijf je in’
Stap 3: Vul je gegevens + bovenstaande relatiecode in

Vorige artikel Oefentherapie: intake en behandeling op één dag
Volgende artikel Studiedag Kinderoefentherapie 14 maart 2015

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl