Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Landelijke Database Oefentherapie: VvOCM, KNGF en Keurmerk trekken samen op

dinsdag 6 maart 2018 / Categorieën: Niet-leden

De VvOCM ontwikkelt in samenwerking met NIVEL de Landelijke Database Oefentherapie. We verzamelen allerlei gegevens over de oefentherapeutische behandeling, om met elkaar oefentherapie beter op de kaart te zetten. 

 

Recent hebben het NIVEL en de VvOCM  besloten gezamenlijk met KNGF en Keurmerk Fysiotherapie één specificatieset op te leveren voor de EPD-leveranciers, waar voorheen de verschillende partijen hun eigen specificatieset hanteerden. Eén specificatieset zorgt voor uniformiteit tussen de verschillende databases. Op die manier ‘spreken we dezelfde taal’. Ook is het voor de EPD-leveranciers op deze manier makkelijker om data uit te leveren aan de verschillende databases. Dit zorgt er voor dat we binnenkort meer EPD-leveranciers aan kunnen sluiten op de Landelijke Database Oefentherapie en er dus meer oefentherapeuten de mogelijkheid hebben om data aan te leveren.

 

Wil je ook mee doen met de Landelijke Database Oefentherapie? Klik hier om aan te melden

 

Vorige artikel ZorgMail: korting voor VvOCM-leden op entree- en implementatiekosten
Volgende artikel HERINNERING: Oefentherapie en Oncologie: wil jij vermelding in Verwijsgids Kanker?

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl