Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Ook lid worden van de VvOCM?

Herregistratie: automatische herinnering

maandag 15 juni 2015 / Categorieën: Niet-leden

Wordt het bijna tijd voor herregistratie? Je krijgt automatisch 3 herinneringen toegestuurd in het digitaal portfolio. De eerste herinnering ontvang je ongeveer 4 maanden voor het aflopen van de periode.

 

Belangrijk is wel dat je het juiste e-mailadres hebt opgegeven. Dan wordt er automatisch een bericht gestuurd vanuit PE-online dat er een bericht klaarstaat in het digitaal portfolio. Zorg dus dat jouw gegevens kloppen en het juiste e-mailadres staat vermeld.

Vorige artikel Jeugdwet en oefentherapeuten
Volgende artikel Kinderen met leerachterstand kúnnen beter presteren dankzij bewegen

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl