Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Uitnodiging tweede regioavond

maandag 16 september 2013 / Categorieën: Niet-leden

De tweede regioavond van de regio Noord Holland vindt plaats op dinsdag 8 oktober 2013. De aanvang is 19.30 uur (inloop vanaf 19.00 uur). We hebben een goed bereikbare en betaalbare locatie gevonden in het Kennemergasthuis locatie Zuid te Haarlem. Het thema van de avond is 'Samenwerking, een noodzaak? Waar staan wij als oefentherapeuten en waar moeten of kunnen we naar toe?'

 

Klik voor meer informatie op het bestand hieronder.

 

Vorige artikel Uitnodiging informatieavond ZwangerTotaal
Volgende artikel Vergoedingen OT in aanvullende verzekeringen CZ 2014

Documenten

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl