Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Resultaten VvOCM-ledenenquête najaar 2013

donderdag 19 december 2013 / Categorieën: Niet-leden

Half oktober 2013 hebben we de VvOCM-leden uitgenodigd om mee te doen aan een ledenenquête. In totaal hebben 494 leden gereageerd op deze uitnodiging. Doel van de enquête was een beeld te krijgen van hoe oefentherapeuten momenteel staan in hun werk, maar vooral ook denken over de VvOCM en haar activiteiten. De resultaten bieden een kader waarop we het beleid en het jaarplan 2014 kunnen schrijven. Tijdens de Algemene Ledenvergadering op 10 december is dit jaarplan toegelicht.

 

Wilt u het verslag van de eindresultaten lezen? Of wilt u het totaaloverzicht van de resultaten bekijken? Klik dan op de juiste link hieronder.

 

Verslag VvOCM-ledenenquête najaar 2013

Totaaloverzicht resultaten ledenenquête najaar 2013

Vorige artikel Regiovergaderingen 2014 bekend
Volgende artikel Nieuwsbrieven

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl