Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Rectificatie advertentie AMC in Beweegreden

maandag 30 november 2015 / Categorieën: Niet-leden

In de Beweegreden die onlangs bij jullie op de mat viel, staat een advertentie van het AMC over de opleiding Evidence Based Practice. Per abuis is hierbij de advertentie van vorig jaar geplaatst en wordt dus gesproken over 'start in september 2015'. Dit moet uiteraard september 2016 zijn. Dan start de tweejarige (deeltijd) masteropleiding tot klinisch epidemioloog (medisch wetenschappelijk onderzoeker) opnieuw. Kijk ook op www.amc.nl/masterebp

 

In de bijlage hieronder de juiste advertentie. Excuses voor het ongemak.

 

Klik hier voor meer informatie

Vorige artikel Nieuwe roll-up banners!
Volgende artikel Lezersonderzoek Beweegreden

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl