Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Ook zevende onderhandelingsronde Cao Ziekenhuizen mislukt

woensdag 2 juli 2014 / Categorieën: Niet-leden

Ook de zevende onderhandelingsronde voor de Cao Ziekenhuizen op 1 juli 2014 heeft niets opgeleverd. De Nederlandse Vereniging van Ziekenhuizen (NVZ) volhardt namens de werkgevers in het herhalen van hun verslechteringsvoorstellen en beweegt geen millimeter. De bonden willen wel bewegen en hebben creatief en constructief met de NVZ-vertegenwoordigers meegedacht om problemen rond verlofuren en het in dienst houden van werknemers op te lossen. 

FBZ-onderhandelaar Arthur Warmer: "Praktisch alle 20 FBZ-organisaties hebben leden bij de Cao Ziekenhuizen. Het is dan ook zeer spijtig dat het niet gelukt is tot een resultaat te komen. FBZ zal ervoor zorgen dat de beroepsorganisaties over informatie beschikken om hun leden te informeren. Verder overleggen we met onze klankbordgroep over de voorbereidende activiteiten voor het vervolg van de onderhandelingen na de zomer.”

 

Klik hier om de nieuwsbrief met meer informatie te downloaden.

 

Vorige artikel Nieuwsbericht Zorgverzekeraars
Volgende artikel ALV-verslag beschikbaar

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl