Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nationale Gezondheidsbeurs 5 t/m 8 februari 2015

dinsdag 9 december 2014 / Categorieën: Niet-leden

De VvOCM staat met een stand op de Gezondheidsbeurs in februari. De beurs is van donderdag 4 t/m zondag 8 februari. Voor alle dagen kunnen we nog standbemanning gebruiken. We hebben het dan over een dagdeel, maar natuurlijk mag je ook de hele dag komen staan. De beurs is dagelijks geopend  van 10.00 tot 17.30 (dagdelen van ca. 9.30 tot 13.30 en van 13.30 tot 17.30 uur). Meld je a.u.b. aan via info@vvocm.nl. 

Vorige artikel Flexibele beweegprogramma's nodig voor jonge mensen met dementie
Volgende artikel Nationale Gezondheidsbeurs 5 t/m 8 februari 2015

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl