Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Modelovereenkomst praktijkmedewerking / -waarneming

dinsdag 17 mei 2016 / Categorieën: Niet-leden

Op 12 februari 2016 heeft de VvAA namens de VvOCM en andere paramedische beroepsverenigingen de Belastingdienst twee (concept) voorbeeldovereenkomsten van opdracht voor praktijkwaarneming en –medewerking voorgelegd, met het verzoek te beoordelen of er een verplichting is tot het afdragen of voldoen van loonheffingen als er conform deze overeenkomst wordt gewerkt.

 

Vandaag hebben wij een brief ontvangen met daarin de goedkeuring van deze overeenkomsten. De betreffende overeenkomsten zijn te vinden op de website van de Belastingdienst. Kijk daarvoor op www.belastingdienst.nl 

Of klik direct door naar:

 

 

Vorige artikel Contracteerbeleid 2017-2018 Zilveren Kruis Achmea grote tegenvaller
Volgende artikel Aanbod NPi service geldig t/m 31 mei!

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl