Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Meer inzicht in zorgverzekering door zorgverzekeringskaart

vrijdag 23 september 2016 / Categorieën: Niet-leden

De zorgverzekeraars introduceren dit najaar bij elke basis zorgverzekering voor 2017 een zorgverzekeringskaart. Ze willen hiermee hun verzekerden helder en op gelijke wijze informeren over de belangrijkste polisvoorwaarden van de basis zorgverzekeringen.

Op de zorgverzekeringskaart basisverzekering staat onder andere informatie over de basisverzekering in het algemeen, het eigen risico en zorgadvies en -bemiddeling. Voor de meest gebruikte zorgvormen bevat de kaart informatie over contractering, vergoeding en keuzevrijheid. Bij naturapolissen en combinatiepolissen is het van belang of een zorgverlener een contract heeft met de zorgverzekeraar. Bij die polissen staat er een link naar de webpagina van de zorgverzekeraar met het overzicht welke zorgaanbieders zijn gecontracteerd en is de vergoeding bij niet gecontracteerde zorg op de kaart toegelicht.

 

Klik hier voor het volledige bericht op de website van Zorgverzekeraars Nederland.

Vorige artikel Promotiefilm Bekkenoefentherapie
Volgende artikel Arbeidsongeschiktheidsverzekering - aanbod voor VvOCM-leden

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl