Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Ketenzorg voor chronische pijnpatiënt steeds dichterbij

woensdag 13 november 2013 / Categorieën: Niet-leden

Op 9 november jl. kwamen bijna 250 professionals die zorg bieden aan chronisch pijnpatiënten samen rond het onderwerp Ketenzorg in theater Orpheus te Apeldoorn. Oefentherapeuten en professionals uit heel Nederland, betrokken bij de behandeling van chronische pijnpatiënten, lieten zich inspireren door mogelijkheden en goede voorbeelden van ketenzorg.

 

Klik hier voor het hele verslag (pdf- bestand).

Vorige artikel Meldingen aan inspectie: nieuwe leidraad
Volgende artikel 'Online profileren: hoe doe je dat?' - leergang en pakketaanbieding

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl