Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Kandidaten gezocht voor FBZ Ledenraad

dinsdag 22 juli 2014 / Categorieën: Niet-leden

De VvOCM is voor de sociaal-economische belangen van intramuraal werkende oefentherapeuten aangesloten bij de Federatie van Beroepsorganisaties in de zorg (FBZ). De FBZ onderhandelt namens de VvOCM aan tien CAO-tafels in de zorg over thema's als salaris, arbeidsduur en diensten, veranderende wet- en regelgeving, de zorgverzekering en pensioen. Daarbij werkt de FBZ samen met collega vakbonden, zoals de Abvakabo FNV, CNV Publieke Zaak NU ’91 en CMHF.

 

De FBZ is een vereniging, het hoogste orgaan is de Ledenraad. De Ledenraad komt twee keer per jaar bij elkaar. We zijn op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de FBZ Ledenraad. We mogen als VvOCM twee mensen afvaardigen. Wil jij deelnemen aan de Ledenraad FBZ? Neem dan contact op met Viola Zegers, e-mail: viola@vvocm.nl Ook voor meer informatie kun je haar mailen.

 

Meer informatie over de FBZ vind je opwww.fbz.nu

Vorige artikel 30% korting voor VvOCM-leden op praktijkindebuurt.nl
Volgende artikel FBTO past declaratiesysteem aan

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl