Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

HERINNERING: ALV op 4 juni a.s.

maandag 26 mei 2014 / Categorieën: Niet-leden

Op woensdag 4 juni a.s. vindt de halfjaarlijkse ledenvergadering van de VvOCM plaats. Vanaf 18.30 uur is er inloop, aanvang 19.00 uur. Deze keer beginnen we met een externe spreker. We hebben Lucielle van den Broek van de Stichting Kwaliteitsregister Paramedici uitgenodigd om meer te vertellen over de nieuwe criteria die vanaf 2015 gaan gelden. Heb je je nog niet aangemeld? Stuur dan voor woensdag 28 mei a.s. een mail naar het secretariaat van de VvOCM, info@vvocm.nl


Klik hier voor de agenda en de bijbehorende stukken. 

                  

Is het voor jou niet mogelijk om aanwezig te zijn bij de ALV, dan kun je toch jouw stem uitbrengen door een ander lid van de VvOCM een schriftelijke volmacht mee te geven. Een lid kan slechts voor één ander lid als gevolmachtigde een stem uitbrengen (statuten, art. 18 punt 3).

Vorige artikel Bewegingsonderwijs belangrijk bij ontwikkelen schoolprestaties speciaal onderwijs
Volgende artikel ALV: volle bak!

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl