Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Cursus Chronische Pijn Onno Meijer 11 maart

maandag 9 januari 2017 / Categorieën: Niet-leden

Onze behandelingen helpen bij chronische pijn, maar te weinig. Dat is vermoedelijk zo omdat we chronische pijn verkeerd begrepen hebben. Wij zijn erg enthousiast over de nieuwe ontwikkelingen in de literatuur, die een hoofdrol suggereren voor de paramedische vakken bij de behandeling van chronische pijn. Omgevingsverrijking (iets nieuws leren) en chronische, matige sportieve inspanning lijken de meest veelbelovende behandelingen, maar er kunnen blokkades zijn, en die worden steeds duidelijker in kaart gebracht. We willen erg graag dat deze kennis zich als een olievlek zal verspreiden, en beginnen op 11 maart aanstaande weer met een cursus Chronische Pijn. Welkom. Inschrijving op www.bewegingsgeneeskunde.nl. Accreditatie: 27 punten voor oefentherapeuten, waarvan 80% "Kennis en Wetenschap." Psychosomatisch Oefentherapeuten (PS17) en leden van het Landelijk Netwerk Chronische Pijn (LN17) krijgen € 50 korting wanneer de tussen haakjes genoemde code bij de inschrijving onder "Bijzonderheden" wordt vermeld. 

Vorige artikel WKKGZ teksten
Volgende artikel Nieuwe infographic Oefentherapie C/M

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl