Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Zorgmodule zelfmanagement gereed

donderdag 17 april 2014 / Categorieën: Niet-leden

De afgelopen periode is er gewerkt aan diverse zorgmodules. De VvOCM heeft daarin geparticipeerd door deelname aan diverse klankbordgroepen. Verschillende oefentherapeuten hebben meegelezen met de stukken en hun bijdrage is meegenomen in de commentaarrondes.


Zorgstandaarden en zorgmodules zijn van belang voor het operationaliseren van integrale zorg voor mensen met een chronische ziekte. Integrale zorg is een multidisciplinair proces in een ketenorganisatie met een programmatische aanpak waarin de patiënt centraal staat. Hiermee wordt  de norm gesteld voor goede kwaliteit van integrale zorg voor mensen met een chronische ziekte.


De zorgmodule zelfmanagement is nu gereed. Klik hier om de zorgmodule te downloaden (pdf-bestand).
De verwachting is dat binnen een aantal maanden ook de zorgmodule bewegen en de zorgmodule arbeid gereed zullen zijn.

Vorige artikel Oefentherapie vermindert pijn bij knieartrose
Volgende artikel Red de vrije artsenkeuze: teken de petitie

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl