Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Ook lid worden van de VvOCM?

ADVERTORIAL: Wegens succes herhaald: LSVT BIG cursus

ADVERTORIAL: Wegens succes herhaald: LSVT BIG cursus

dinsdag 23 maart 2021 / Categorieën: Niet-leden

Meander Medisch Centrum organiseert voor de tweede maal de LSVT BIG cursus, die plaatsvindt op 28 en 29 mei 2021 (12.00 - 17.15uur). Deze online training is gericht op fysiotherapeuten, ergotherapeuten en oefentherapeuten in de 1e en 2e lijns gezondheidszorg. LSVT BIG is een paramedische training van Parkinson patiënten die leidt tot aantoonbare vooruitgang van motorisch functioneren. Deze therapie richt zich op de mogelijkheden van functioneel herstel van de versnelde veroudering die bij de ziekte van Parkinson optreedt. Meander Medisch Centrum heeft in de afgelopen 5 jaar zeer positieve ervaringen met deze therapie opgedaan. Inmiddels komen patiënten uit het hele land naar Amersfoort. Een deelnemer aan de vorige training: “"Wonderfully composed by LSVT faculty. The online learning went smoothly and the layout of the course was one of the best I have been a part of.” 

De Engelstalige training bestaat uit lezingen, demonstraties, case study’s en wordt verzorgd door Cynthia Fox en Laura Gusé, (LSVT experts USA). Deelname $ 580. Meer informatie: Meander Medisch Centrum.

Vorige artikel Agenda Fysiotherapie en Oefentherapie 2025 aangeboden aan politici
Volgende artikel Advertorial: Aanvullende kijk op klachten van het bewegingsapparaat

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl