Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Verminderen regeldruk in de zorg: doe mee aan onderzoek

dinsdag 15 september 2015 / Categorieën: Niet-leden

De overheid vindt te zware administratieve lasten een bedreiging voor de kwaliteit van de zorg. Daarom willen de minister en staatssecretaris van VWS de regeldruk in de zorg terugdringen. Bijvoorbeeld door overbodige regels in de zorg te schrappen. En bestaande en nieuwe regels moeten eenvoudiger en duidelijker.

 
Het ministerie van VWS nodigt daarom werknemers in de curatieve zorgsector uit om te melden welke overheidsregels van VWS (inclusief o.a. IGZ, NZa en Zorginstituut) volgens hen eenvoudiger kunnen of overbodig zijn. Medewerkers in de curatieve zorg kunnen deze overheidsregels melden via een open vragenlijst. Doe ook mee aan de onderzoek, zodat het ministerie van VWS een duidelijk beeld krijgt van de administratieve lasten in onze beroepsgroep! Klik hier om de vragenlijst te openen.

 

Lees meer over dit onderwerp op de website van de Rijksoverheid.

Vorige artikel Regiobijeenkomst 3 oktober 2015
Volgende artikel E-Health in de praktijk: dé tool voor de oefentherapeut van nu

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl