Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Subsidie aanvragen onderzoek Oefentherapie

Subsidie aanvragen onderzoek Oefentherapie

zondag 5 april 2020 / Categorieën: Niet-leden

Wil jij onderzoek doen op het gebied van oefentherapie Cesar/Mensendieck? Onderzoeksinstellingen, hogescholen en universiteiten die onderzoek doen op het gebied van oefentherapie Cesar/Mensendieck kunnen nu subsidie aanvragen voor het beantwoorden van geprioriteerde kennisvragen uit de VvOCM kennisagenda. De deadline voor het aanvragen van subsidie is 30 juni 14.00 uur bij ZonMw

Klik op deze link voor meer informatie.

Vorige artikel Save the date: Themamiddag: ‘ontmoet de toekomst’ op 8 juni 2020
Volgende artikel NZa publiceert monitors contractering

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl