Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Samen naar 2020!

maandag 7 oktober 2013 / Categorieën: Niet-leden

In samenwerking met de Hogeschool Utrecht organiseert de Hogeschool van Amsterdam,  opleiding oefentherapie het symposium ‘Samen naar 2020!’. Het symposium is gericht op het optimaliseren van de buitenschoolse leeromgeving, waarbij inzicht in communicatiebehoefte, visie op leren en begeleiden centraal staat. De presentaties en workshops zijn gericht op ontwikkelingen en wensen in de samenwerking tussen de opleidingen, het werkveld en de stagiair.

Vorige artikel Informatie-avond ZwangerTotaal
Volgende artikel Menzis Overeenkomst 2014: correctie eis profiel 2

Documenten

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl