Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

ParkinsonNet in cijfers

woensdag 12 juni 2013 / Categorieën: Niet-leden

ParksinonNet heeft in samenwerking met Vektis en Zorgverzekeraars Nederland (ZN) een rapport samengesteld over de cijfers van ParkinsonNet. Het betreft een analyse van de kwaliteit van zorg binnen het landelijke ParkinsonNet in de jaren 2010 en 2011, op basis van een analyse van de Vektis-database. In de eerste plaats vormt de huidige analyse een bevestiging van eerdere rapporten dat ParkinsonNet leidt tot een betere kwaliteit van zorg. In de tweede plaats laat de analyse in dit rapport zien dat nog altijd sprake is van veel variatie in de geleverde zorg. Lees het volledige bericht op de website van ParkinsonNet.

Vorige artikel Netwerkbijeenkomst ouderen in Utrecht
Volgende artikel Multidisciplinair netwerk MS Zorg

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl