Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Onderzoek KennisNetwerk Ouderen en Preventie

maandag 11 mei 2015 / Categorieën: Niet-leden

Slechts de helft van de 65-plussers voldoet aan de Nederlandse Norm Gezond Bewegen. Het tijdig ondersteund worden met doelgerichte interventies op maat blijkt cruciaal om ouderen aan het bewegen te houden.  Het gaat hierbij in belangrijke mate om dagelijkse activiteiten in en om het huis. Oefentherapeuten en fysiotherapeuten in de regio Leiden gaan nieuw preventie-aanbod implementeren. Zij bouwen daarbij voort op de door TNO ontwikkelde methode ‘Functionele Training Ouderen’. Bij het ontwikkelen van deze methode zijn ook oefentherapeuten betrokken geweest. In KennisNetwerk Ouderen en Preventie (KNOP)-teams gaan zij hiermee aan de slag. Het KNOP-onderzoek wordt uitgevoerd door o.a. Hogeschool Leiden en TNO. De VvOCM zal deelnemen aan de klankbordgroep.

 
Vorige artikel Zit met Pit! breidt uit
Volgende artikel Enquête 'Visie op de toekomst van de oefentherapeut'

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl