Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Oefentherapie op televisie!

donderdag 8 januari 2015 / Categorieën: Niet-leden

Collega Yildiz van der Zijden roept iedereen mee te doen aan een unieke actie. Lees verder!!!

 

Hallo allemaal,

Ik ben afgelopen maandag benaderd door RTL 4 of ik mee wil werken aan een item in het programma LifeStyleXperience. DIt is het programma waar Cokkie van Santen deze zomer ook in te zien is geweest. Heel erg leuk natuurlijk! Alleen kost zo'n item 2.750 euro excl btw...

 

Ik wilde het eigenlijk afblazen omdat ik het te duur vond tenzij ze met een bepaald bedrag zouden komen voor twee items... Toen ze idd met dat bedrag kwamen heb ik het volgende afgesproken: Ik ga zorgen dat ik het geld bij elkaar krijg, in januari wordt ik dan teruggebeld en dan gaan we afspraken maken voor TWEE items in twee verschillende uitzendingen! In 2015 kunnen we dus TWEE items gaan maken voor 4000,- excl btw. Het eerste item gaat over bekkentherapie het tweede item over thuiszorgoefentherapie of chronische pijn. JA, er is een bedrag beschikbaar vanuit de VvOCM maar laten we nou gewoon gek doen en er voor zorgen dat we het bedrag zelf bij elkaar krijgen!! Samen staan we sterk!!

 

Kijk op de LinkedIn pagina van de VvOCM voor de discussie:
http://www.linkedin.com/groups?gid=3425026&trk=hb_side_g

 

Link naar de crowdfunding:

http://www.dreamordonate.nl/1136-promotie-oefentherapie#.VIRJlSQIo2s.gmail

 

Het zou fantastisch zijn als jij ook bij wilt dragen aan deze actie!

 

Laat 2015 een Top jaar worden voor de oefentherapie!

 

Groet, Yildiz van der Zijden

Vorige artikel Landelijk symposium Netwerk Chronische Pijn over 'Copingstijlen'
Volgende artikel Nieuwe cursus IO begeleiders

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl