Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Ook lid worden van de VvOCM?

Oefentherapeut-logo op jouw LinkedIn profiel

maandag 22 juni 2015 / Categorieën: Niet-leden

Vanaf nu kan je heel gemakkelijk op LinkedIn het 'Oefentherapeut'-logo koppelen aan jouw profiel. Sinds kort staat de VvOCM namelijk met een bedrijfsprofiel in LinkedIn. Hoe doe je dat? Selecteer bij 'ervaring' de bedrijfsnaam 'VvOCM'. Wanneer je de VvOCM selecteert en de ervaring opslaat wordt het ‘de oefentherapeut’ logo zichtbaar. De weergavenaam kan je vervolgens bewerken naar bijvoorbeeld de naam van jouw eigen praktijk. Het logo en de hyperlink naar de VvOCM blijven dan gewoon staan. Reden om hiervoor te kiezen is om met het logo jouw praktijk kracht bij te zetten en met een eenduidig gezicht naar buiten te treden!

Vorige artikel Aangesloten bij Cao Gezondheidscentra?
Volgende artikel Toolkit Mantelzorgers

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl