Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuws vanuit het Platform PSOT

donderdag 27 augustus 2015 / Categorieën: Niet-leden

Het bestuur van het platform PSOT heeft afgelopen maand aangegeven te stoppen met haar werkzaamheden. Reden is dat er - ondanks herhaaldelijke oproepen - geen PSOTters zijn die het bestuur (blijvend) kunnen komen versterken. Daardoor rustte de vertegenwoordiging van PSOT binnen de VvOCM al geruime tijd op te weinig schouders. Het VvOCM-bestuur betreurt deze beslissing, maar begrijpt ook heel goed de aanleiding. We bedanken Greet Schoenaker dan ook zeer voor haar inzet de afgelopen jaren.

Het is wel belangrijk dat de vertegenwoordiging van PSOT binnen de VvOCM gewaarborgd blijft. Daarom zal het VvOCM-bestuur alle PSOTters benaderen en vragen om mee te denken over de toekomst van het platform PSOT: welke behoefte is er vanuit PSOT qua ondersteuning en hoe kan die vorm krijgen binnen de VvOCM? Binnenkort hoort u meer!

Vorige artikel IO begeleiderscursus
Volgende artikel Overleg met psychosomatisch fysiotherapeuten

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl