Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuwe cursus IO begeleiders

donderdag 8 januari 2015 / Categorieën: Niet-leden

Op 26 februari gaat dag één van de tweedaagse cursus IO begeleiders van start. Intercollegiaal Overleg (IO) is een vorm van deskundigheidsbevordering en een belangrijk kwaliteitsinstrument. Daarom biedt Instituut voor Zorgprofessionals in samenwerking met de VvOCM de tweedaagse scholing voor IO begeleiders aan. Tijdens de tweedaagse scholing wordt u handvatten geboden om zo optimaal mogelijk een professioneel IO te begeleiden.

 

Meer informatie of belangstelling voor deze cursus? Lees dan de uitnodiging.

Vorige artikel Oefentherapie op televisie!
Volgende artikel Oefentherapie: intake en behandeling op één dag

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl