Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Krijgen de zorgverzekeraars de absolute macht in handen?

maandag 12 mei 2014 / Categorieën: Niet-leden

Onlangs verscheen een artikel over de macht van zorgverzekeraars op het onafhankelijke platform voor onderzoeksjournalistiek Follow the Money. Journalist Eelke van Ark schrijft: De Haagse politiek staat voor een van de meest verregaande beslissingen over ons zorgstelsel die er sinds de invoering van marktwerking in de zorg werd genomen. Krijgen zorgverzekeraars in de praktijk de absolute macht over wie wel en wie geen economisch bestaansrecht houdt als zorgverlener?
Klik hier om het volledige artikel te lezen.

 

De brief die het Paramedisch Platform Nederland (PPN) onlangs naar de onderhandelaars van het zorgakkoord stuurde wordt in verband met het onderwerp genoemd. De VvOCM is aangesloten bij het PPN en heeft deze brief mede ondertekend. Zie het bericht van 5 mei jl.

Vorige artikel Brandbrief Paramedisch Platform: afschaffing hinderpaalcriterium slecht voor patiënt en zorgaanbieder
Volgende artikel Jubileumeditie "Duik in je weeën"

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl