Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Idee voor Omroep Gelderland

donderdag 9 oktober 2014 / Categorieën: Niet-leden

Beste collega's uit Gelderland,

Eerder is onderstaande bericht via de mail verspreid. Voor degene die dit niet heeft ontvangen via de mail of nog niet heeft gereageerd plaats ik dit bericht hier. Graag uw respons !

Als regioteam zijn we druk bezig met o.a. bekendheid/PR. Zoals tijdens het vorige RAV gesproken is over het budget van de regio is hier een goede actie voor gevonden. Via Omroep Gelderland (tv) is het idee om 3 keer een week lang informatie met betrekking tot onze regio uit te zenden. Deze informatie wordt dan 30 keer per dag 10 seconden in beeld gebracht. Het mooiste zou natuurlijk zijn als er dus 3 keer nieuwe informatie vertoond wordt.

Er zijn ideeën om deze informatie bijvoorbeeld te koppelen aan:
- Week van de Chronisch Zieken (7 t/m 13 nov)

Er zijn ook suggesties gedaan om via deze informatie mensen op te roepen om in de praktijken in de regio gratis houdingscheck en/of gratis workshops aan te bieden. Mocht je hier NIET aan deel willen nemen als praktijk ? Laat dit dan zo snel mogelijk weten !

Mijn vraag aan jullie als achterban is of en nog meer leuke acties zijn om te delen via Omroep Gelderland ?

Laat mij zo snel mogelijk weten of je ideeën/aanvullingen/opmerkingen hebt, dan kunnen we aan de slag !

 

Ideeën/aanvullingen/opmerkingen zijn welkom op bekendheid.gelderland@regiovvocm.nl

 

Vorige artikel VvOCM-lustrumcongres
Volgende artikel Nieuwsbericht zorgverzekeraars

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl