Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

HERINNERING: Wat kost oefentherapie? En wat levert het op? Financiële vragen over 2018

dinsdag 9 april 2019 / Categorieën: Niet-leden

Heb jij de kostprijsberekening al ingevuld? Super, dank je wel!

Is dat nog niet gelukt? Je kunt nog invullen tot eind deze week! Zie toelichting hieronder ...  
 
----------------------------------------------
 

Beste collega,
 
De prijs voor oefentherapie wordt bepaald door een aantal zaken: de behandeling, de administratie, het overleg. Maar ook de kwaliteit: scholing, netwerken, intercollegiaal overleg etc. Wij willen daar graag meer inzicht in, ongeacht of je een grote praktijk hebt of in een kleine praktijk in loondienst bent. Wij willen graag van jou meer weten over tijd, kosten en opbrengsten en de inzet die je pleegt om kwaliteit te leveren.
 
Praten over geld, kosten en inkomen is natuurlijk lastig en ongebruikelijk, maar we gaan het toch aan je vragen. Wat heb je in 2018 gedeclareerd, hoeveel uur heb je ervoor gewerkt, hoeveel tijd kost het je om kwaliteit te leveren en aan de eisen in contracten te voldoen? En natuurlijk, ben je tevreden over het uiteindelijke salaris of de winst? Wij hebben jouw antwoorden nodig om in gesprek te gaan met verzekeraars en overheid hierover. Wil je ons helpen door deze enquête te beantwoorden?
Klik hier om de vragenlijst in te vullen
 
Hartelijk dank alvast en een vriendelijke groet namens het VvOCM-bureau

Vorige artikel Veranderingen Landelijke Database en MijnVvOCM.nl
Volgende artikel Livestream ALV 17 juni

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl