Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Herinnering: VvOCM-ledenenquête 2015!

maandag 30 maart 2015 / Categorieën: Niet-leden

Ook dit jaar willen we graag van je horen hoe het met jou en je werk als oefentherapeut in de praktijk gaat. Hoe loopt het met de verwijzingen, werk je samen met anderen, welke ontwikkelingen zijn belangrijk voor jou? En: wat verwacht je van de VvOCM? Waarbij kunnen wij jou ondersteunen in jouw werk?


We willen je dan ook vragen de enquête in te vullen. We verwachten dat je ongeveer 10-15 minuten bezig zult zijn om de enquête in te vullen. Aan het eind van de enquête is er de mogelijkheid om opmerkingen te plaatsen.
Zodra de resultaten verwerkt zijn, laten we je natuurlijk weten wat de belangrijkste uitkomsten zijn en hoe we die gaan oppakken.

Als je nog niet hebt meegedaan, wil je de enquête invullen voor 1 april a.s.?
Alvast hartelijk dank en succes met het invullen!


Klik hier om de enquête te starten.

Vorige artikel Notulen regiovergadering Brabant/Zeeland van 19 maart
Volgende artikel Update DBC Geriatrische revalidatie / CONO

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl