Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Deelname Senioren Expo 2017: doe jij mee?

dinsdag 15 november 2016 / Categorieën: Niet-leden

Van dinsdag 10 t/m zondag 15 januari 2017 wordt de 15e editie van de Senioren Expo gehouden in het NH Conference Centre Koningshof te Veldhoven. Deze beurs richt zich op de omvangrijke doelgroep van 50-plussers. De Senioren Expo is interessant voor ons als oefentherapeuten omdat ze zich richten op de actieve 50-plusser. Daar is een belangrijk onderdeel klachtvrij kunnen bewegen.

 

Peter Redegeld, oefentherapeut bij Cesar Veldhoven, heeft het initiatief genomen om deel te nemen aan deze beurs. Vorige week is er een zeer positief gesprek geweest tussen Peter en VvOCM en vanuit de VvOCM is aangegeven dat we zijn initiatief van harte ondersteunen - zowel financieel (voor de stand) als materieel (presentatiewand, folders).

 

Belangrijkste is natuurlijk de standbemanning voor 6 dagen. Deelname aan de beurs staat of valt met voldoende standbemanning. Er zijn minimaal 24 mensen voor nodig! Dan heb je namelijk een mooi team met minimaal twee mensen per dagdeel.

Wie heeft zin om mee te doen aan de beurs? Meld je dan aan via trudy@vvocm.nl

Kijk voor meer info op seniorenexpo.nl

Vorige artikel Cursus "Balans en Stabiliteit" in Doetinchem op 21 januari.
Volgende artikel ALV - live volgen via internet?

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl