Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Brief aan patiënten over contracten zorgverzekeraars

maandag 23 december 2013 / Categorieën: Niet-leden

Via Heidy Jongenelen ontvingen wij een brief die collega's Sigrid Stam en Miriam Fransman meegeven aan hun patiënten. In deze brief leggen zij uit bij welke zorgverzekeraars zij wel of niet hebben getekend en wat dit betekent voor de patiënt.  In hun brief vertellen zij onder andere: "Oefentherapeuten, fysiotherapeuten en andere zorgverleners zijn door administratieve eisen van een aantal zorgverzekeraars steeds minder bezig met behandelen en meer met verslaglegging.Tevens zijn de tarieven soms tot 23% lager dan marktconforme tarieven en is er de druk om in de avond en het weekend te werken. De huidige vorm van marktwerking in de zorg gaat naar onze mening ten koste van de kwaliteit. En wij willen u juist kwaliteit blijven bieden."

 

 

 

 

Sigrid en Miriam hebben toestemming gegeven om de brief met alle oefentherapeuten te delen. Ter informatie en eventueel om zelf te gebruiken. Klik hier om de brief te downloaden (WORD-bestand).

Vorige artikel Online profileren: hoe doe je dat?
Volgende artikel Bericht voor alle leden werkend onder de CAO VVT

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl