Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

ALV - live volgen via internet?

donderdag 17 november 2016 / Categorieën: Niet-leden

In juni hebben we de ALV voor het eerst ook 'live' toegankelijk gemaakt. Dat was een groot succes!

Daarom hebben we ook deze keer geprobeerd om een live verbinding te creëren, opdat u vanuit huis de ALV kunt volgen. Op zich is het mogelijk, maar de HU geeft aan dat er regelmatig internetstoringen zijn; ze kunnen de live verbinding dus niet garanderen. Erg jammer natuurlijk. Wel kan de ALV worden opgenomen, zodat die achteraf kan worden teruggekeken. We informeren u volgende week over hoe dat gaat!

Vorige artikel Deelname Senioren Expo 2017: doe jij mee?
Volgende artikel Uw mening en visie

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl