Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

AGB-code en erkenning Jeugdwet en/of WMO

vrijdag 6 november 2015 / Categorieën: Niet-leden

Let op! Het is mogelijk om bij je zorgverlener AGB-code een erkenning Jeugdwet en/of Wet Maatschappelijke Ondersteuning (Wmo) aan te vragen. De erkenning is noodzakelijk om zorg te kunnen declareren in het kader van de Jeugdwet/ Wmo. Deze declaraties verlopen via gemeenten, die aan de hand van de toegevoegde erkenning af kunnen lezen dat deze zorgverlener gerechtigd is om Jeugdwet/ Wmo-gerelateerde zorg te declareren.

 

Klik hier voor meer informatie via het SSP (Self Service Portaal) van VECOZO. 

Het is ook mogelijk om het berichtenverkeer met gemeenten via VECOZO te laten verlopen: www.vecozo.nl

 

 

 

Vorige artikel LET OP: afsluiten basisovereenkomst Zilveren Kruis verlengd!
Volgende artikel Enquête verbeterpunten palliatieve zorg

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl