Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Advertorial: Gratis e-book Invloed hallux valgus op bewegingsapparaat.

Advertorial: Gratis e-book Invloed hallux valgus op bewegingsapparaat.

woensdag 12 mei 2021 / Categorieën: Niet-leden

Invloed hallux valgus op bewegingsapparaat. Gratis e-book

 

Het Netwerk Erkend Voetentrainers bestaat uit ervaren oefen- en fysiotherapeuten die voet en houding meenemen bij de behandeling. Een hallux valgus bijvoorbeeld is een veelvoorkomende voetklacht die ook grote invloed heeft op de rest van de houding. Het e-book Hallux valgus, oorzaak en behandeling, gaat hier verder op in. Door voet- en houdingstraining vermindert de scheefstand en de pijn.

Onze opleiding, waarmee je ieder moment kan starten, leidt op tot Erkend Voetentrainer. Uiteraard komt de aanpak van de hallux valgus in de opleiding (Adap geaccrediteerd) aan de orde. Download hier ons gratis Ebook.

Vorige artikel Richtlijnontwikkeling ouderen en dementie
Volgende artikel Programma ‘Organisatiegraad Paramedische Zorg’ van start

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl