Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Cursusagenda externe aanbieders

Ook lid worden van de VvOCM?

Externe cursus- en scholingsagenda

Hieronder tref je de cursus- en scholingsagenda van externe scholingsaanbieders aan. Klik op deze link om terug te gaan naar de scholingen en cursussen van VvOCM.  Ook uw cursus in deze agenda plaatsen? Klik hier voor meer informatie.

Externe evenementen

24 oktober 2023 19:30 - 24 oktober 2023 21:30

Door: KNGF
Online lezing Kansen en dilemma's binnen de artrosezorg

Online lezing Kansen en dilemma's binnen de artrosezorg

Artrose wordt de komende decennia de meest voorkomende aandoening in Nederland. Fysiotherapeuten kunnen een belangrijke en effectieve rol spelen bij het verbeteren van de zorg voor mensen met artrose, maar in veel gevallen weten de patiënten deze zorg onvoldoende te vinden. Mensen worden te snel verwezen naar een orthopeed en door veel verschillende meningen en vooroordelen over artrose is het voor patiënten een hele uitdaging om goed om te blijven gaan met hun pijnklachten. 

In deze scholing is er veel aandacht voor de state of the art behandeling bij artrose. Daarbij komt ook het belang van zelfmanagement, stepped care en goede samenwerking in de hele keten uitgebreid aan de orde. Er worden veel praktische handvatten en tips gegeven die in iedere praktijk kunnen worden toegepast. 

 

Doelgroep 

Fysiotherapeuten en oefentherapeuten

 

Accreditatie ADAP

Aangevraagd

 

Programma

19.30-20.30u Bespreking KNGF-richtlijn (Jos Vreeken) 

20.30-20.35u Pauze 

20.35-20.50u Stepped care in de regio (regio-adviseur KNGF) 

20.50-21.10u Voorbeeld vanuit de regio (gastspreker) 

21.10-21.30u Q&A  

 

Aanmelden

Aanmelden kan door middel van een mail naar bijeenkomstenenscholing@kngf.nl onder vermelding van voor- en achternaam, adresgegevens, emailadres, telefoonnummer en KP-nummer. 

 

Meer informatie: https://www.mijnkngf.nl/Event/00011277

 

 

 

 

Georganiseerd doorKNGF